Santors Design

CLIENTS

BİRLİKTE

YAPABİLECEKLERİMİZ

▪️Web sitesi kurulumu ve tasarımı

Markanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu web site sahibi olmaktan geçer. Markanız hakkında doğru hedef kitlenizle bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını tanıtabileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Bu anlamda; ihtiyacınıza yönelik girişiminizi çevrim içi olarak hazırlıyor ve profesyonel ekibimizle detaylı analiz ederek geniş bir hedef kitlesine ulaşmanızı, bütçenize uygun olarak sağlıyoruz.

 

▪️E-ticaret sitesi

İhtiyacınıza uygun olarak, site kurulumunu gerçekleştiriyor; zevkinize göre sitenizi tasarlıyoruz. E-ticaret sitesi ile birlikte markanızın geniş kitlelere ulaşmasını, marka bilinci oluşturmanızı, satışlarınızı arttırmanızı sağlamak amacı ile, sitenizi satış yapabilir hale getirmek için; çevrimiçi listelediğimiz ürünlerin satışa dönüşmesi adına sipariş ve ödeme otomasyonunu gerçekleştiriyoruz. Sitenize entegre ettiğimiz ödeme kanalıyla ürünlerinizi her zaman satışa hazır hale getiriyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde, teknik desteğimizle her zaman yanınızdayız.

▪️Logo tasarımı ve kurumsal kimlik

Kurumsallaşmak adına, logo ihtiyacınızı deneyimli grafikerlerimiz ile karşılıyor, kurumsal kimlik tasarımı isteğinizi %100 müşteri memnuniyeti ilkesini edinerek gerçekleştiriyoruz. Görsel medya reklamcılığı alanında başarıyı yakalamanız için çalışıyoruz. Kurumsal kimliğinizi ve logonuzu, sosyal medyada, web sitenizde, matbaa alanında, tabela ve billboard gibi birçok alanda kullanabileceğiniz hale getiriyoruz.

Hizmet Fiyatları

Öncelikle, hayalinizi ve ihtiyacınız olan hizmeti bize anlatın, bütçenize uygun olarak hazırladığımız fiyat teklifimizi size iletelim. Fiyat teklifi almak için;

 Telefon: 0534 867 39 45

 Mail: info@santorsfilm.com