About

Santors Ne Yapıyor?

Santors, kısıtlı zamanda bütçenize uygun çözümler üretiyor, hızlıca proje üretip aynı hızda bu projeleri gerçekleştiriyor.

Üstelik tüm bunlar için Santors’la yıllık anlaşmalar yapmanıza gerek yok. Çünkü Santors bir proje ekibi olarak marka karakterinize uygun çözümleri üretip hızlıca uyguluyor.

Bunu yaparken halihazırda çalıştığınız ajanslarla çakışmayacak esneklikte davranıyor ve proje odaklı hareket ediyor.

Santors Bunu Nasıl Yapıyor?

Genç ve dinamik ekibiyle Santors, kreatif ihtiyaçlarınızı, video prodüksiyon ve masaüstü işlerinizi en detaylı şekilde çözümleyip; günceli yakalayan, yaratıcı ve etkili çözümler üretiyor.

Sizler için ürettiği çözümleri ise bünyesindeki yönetmen, art direktör, metin yazarı ve videographer gibi profesyonellerden oluşan ekibiyle hızlıca gerçekleştiriyor.

Talent Pool

Halit Tüfek

Co-Founder / Producer & Director

İçindeki yönetmenlik tutkusunu 2016 Yılında Yeditepe Üniversitesi Sinema TV Bölümü’nden mezun olarak taçlandıran Halit, 2012 yılından itibaren çeşitli reklam filmi projelerinde yönetmen asistanlığı yaparak çalışma hayatına başlıyor ve çektiği kısa filmler uluslararası film festivallerinde derece ve ödüller kazanıyor. Yönetmen koltuğuna ilk kez 2017 yılında Çorlu İnşaat TVC reklam filmiyle oturan Halit daha sonrasında Altınbaş Kuyumculuk, Nike, TRT Haber, BMW, Acıbadem Hastaneleri, Yeditepe Üniversitesi, Zeray İnşaat, Yücel Kültür Vakfı gibi sektöründe öncü firmaların reklam filmleri çekerek 2020 Yılında Senem Akirman ile beraber Santors Film Collective; prodüksiyon ve ajans hizmetleri veren Medya Şirketini kuruyor. Çalışma hayatına Santors Film’de Prodüktör ve Yönetmen olarak devam etmektedir.

Senem Akirman

Co-Founder / Poducer & Director

Çocukluğundan beri gündemi ve günceli yakından takip eden Senem Akirman, lise yıllarında gazetecilik bölümü okuyarak bu ilgisini medya sektöründe sürdürüyor ve HT Kulüp bünyesinde 3 yıllık bir TV tecrübesiyle kariyerine başlıyor. 2018 yılında mezun oluğu Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde öğrenim gördüğü yıllarda Ciner Yayın Holding – Habertürk bünyesinde editörlük ve programlar departmanında yardımcı yönetmenlik tecrübesi ediniyor, sonrasında Turkish Cargo Reklam departmanında çalışmalarını sürdürüyor. 2020 yılından itibaren Halit Tüfek ile beraber kurduğu Santors Film Collective şirketinde çalışma hayatına Reklam Film Yapımcısı ve Yönetmeni olarak devam etmektedir.

Deniz Taylan Sağır

Creative Director

Metin yazarlığının tutku ve disiplin gerektirdiğine inanan Deniz, çocukluğundan beri yazmaya büyük ilgi duyuyor. Bu ilgisini İstanbul’da başladığı Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde geliştiren Deniz, daha sonra Nottingham, İngiltere’de 6 aylık bir Erasmus dönemi ve akabinde Los Angeles, California’daki Loyola Marymount University’nin Screenwriting bölümünden mezun olarak yazarlık kariyerine başlıyor. Hollywood’da yazarlık yapan pek çok eğitmenden dersler alan Deniz, Los Angeles’ta prodüksiyon firmalarında çalıştıktan sonra İstanbul’da kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen reklam ajansları TBWA ve Ogilvy gibi ajanslarda kariyerine devam eden Deniz, hem ATL hem dijital reklamcılıkta metin yazarlığı ve içerik üreticiliği yeteneklerini geliştirerek, kariyerine Santors Film’de kreatif direktör olarak devam ediyor.